Датчик за парктроник
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Датчик за парктроник

Техническа информация

BMW 3 (E46) 318 d
BMW 3 (E46) 318 d
Марка: BMW
Модел: 3 (E46)
Модификация: 318 d
Произвежда се от: 03/2003 г.
Произвежда се до: 02/2005 г.
Конски сили: 116 к.с.
Кубици: 1995 куб.см.
вид задвижване:задвижване на задните колела
код на двигателя:M47D20204D4;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:седан
вид катализатор:с катализатор за дизел

Избери страна на монтаж

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. BMW »
  3. BMW 3 »
  4. BMW 3 (E46) 318 d »
  5. Датчик за парктроник

Информация за автомобила

BMW 3 (E46) 318 d
BMW 3 (E46) 318 d
Марка: BMW
Модел: 3 (E46)
Модификация: 318 d
Произвежда се от: 03/2003 г.
Произвежда се до: 02/2005 г.
Конски сили: 116 к.с.
Кубици: 1995 куб.см.
вид задвижване:задвижване на задните колела
код на двигателя:M47D20204D4;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:седан
вид катализатор:с катализатор за дизел

Филтрирай по следните марки

Филтри

Датчик за парктроник за BMW 3 (E46) 318 d 116 коня дизел седан от 03/2003

Кат. No: EPDC-BM-010 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отзад
NTY
Цена: 6.77 €
Кат. No: EPDC-BM-015 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отзад
NTY
Цена: 7.07 €
Кат. No: 120-01-017 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отзад
ABAKUS
Цена: 7.61 €
Кат. No: EPDC-BM-014 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отзад
NTY
Цена: 8.18 €
Кат. No: 120-01-012 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отзад
ABAKUS
Цена: 8.27 €
Кат. No: 120-01-016 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отзад
ABAKUS
Цена: 10.35 €
Кат. No: 28SKV003 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ESEN SKV
отзад
ESEN SKV
Цена: 11.87 €
Кат. No: 5902-01-0091P В наличност
Парктроник BLIC
отпред, отзад
BLIC
Цена: 12.94 €
Кат. No: 5902-01-0053P В наличност
Парктроник BLIC
отзад
BLIC
Цена: 14.49 €
Кат. No: E99-0019 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник SRLine
отзад
SRLine
Цена: 15.34 €
Кат. No: E99-0042 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник SRLine
отзад
SRLine
Цена: 15.36 €
Кат. No: 021016126010 В наличност
Датчик, парктроник MAGNETI MARELLI
отзад
MAGNETI MARELLI
Цена: 15.45 €
Кат. No: MT6169 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MTR
отзад
MTR
Цена: 15.75 €
Кат. No: 5902-01-0046P В наличност
Парктроник BLIC
отзад
BLIC
Цена: 15.81 €
Кат. No: 12115424 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MTR
отзад
MTR
Цена: 16.24 €
Кат. No: 021016127010 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MAGNETI MARELLI
отзад
MAGNETI MARELLI
Цена: 16.35 €
Кат. No: 5902-01-0005P В наличност
Парктроник BLIC
отзад, отпред
BLIC
Цена: 16.52 €
Кат. No: YS-PDC015 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник YSPARTS
отзад
YSPARTS
Цена: 17.14 €
Кат. No: 566018A В наличност
Датчик, парктроник ERA
отпред
ERA
Цена: 21.39 €
Кат. No: AS6042 Доставка 3-5 дни
Датчик, парктроник AUTLOG
отпред, отзад
AUTLOG
Цена: 21.66 €
Кат. No: AS6020 Доставка 3-5 дни
Датчик, парктроник AUTLOG
отпред, отзад
AUTLOG
Цена: 21.66 €
Кат. No: 27-1278 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MAXGEAR
отзад, отпред
MAXGEAR
Цена: 22.73 €
Кат. No: 94542 Доставка 3-5 дни
Датчик, парктроник MEAT & DORIA
отпред
MEAT & DORIA
Цена: 26.49 €
Кат. No: 8815 11117 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник TRISCAN
задна ос
TRISCAN
Цена: 26.79 €
Кат. No: 54940 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник AIC
предна ос/задна ос
AIC
Цена: 26.81 €
Кат. No: 0901208 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник METZGER
отзад, отпред
METZGER
Цена: 26.83 €
Кат. No: 08.42.088 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник TRUCKTEC AUTOMOTIVE
отзад, отпред
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
Цена: 27.83 €
Кат. No: 8294542 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник HOFFER
отпред
HOFFER
Цена: 29.49 €
Кат. No: AF06109 Не е налично в момента
Датчик, парктроник Alfa e-Parts
отпред
Alfa e-Parts
Цена: 30.73 €
Кат. No: 54430 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник AIC
задна ос
AIC
Цена: 31.24 €
Кат. No: 55181 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник AIC
предна ос/задна ос
AIC
Цена: 32.87 €
Кат. No: 6PX 358 270-411 Доставка 3-5 дни
Датчик, парктроник HELLA
отзад
HELLA
Цена: 32.98 €
Кат. No: 314 895 0004 В наличност
Датчик, парктроник MEYLE
отзад
MEYLE
Цена: 36.75 €
Кат. No: 66025 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник FAE
задна ос
FAE
Цена: 42.92 €
Кат. No: V20-72-0017 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник VEMO
отзад
VEMO
Цена: 47.25 €
Кат. No: 6PX 358 141-161 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник HELLA
задна ос
HELLA
Цена: 50.01 €
Кат. No: V20-72-0024 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник VEMO
отзад
VEMO
Цена: 57.06 €
Кат. No: V20-72-10024 Доставка 3-5 дни
Датчик, парктроник VEMO
отзад
VEMO
Цена: 60.11 €
Кат. No: 890058 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник VALEO
отпред, отзад
VALEO
Цена: 93.44 €
Кат. No: KA-800701 Проверка за наличност
Датчик, парктроник KRAW
отзад
KRAW
Кат. No: 8815 11117 Проверка за наличност
Датчик, парктроник KAWE
задна ос
KAWE
Кат. No: B7119129 Проверка за наличност
Датчик, парктроник BOGAP
отзад
BOGAP
Кат. No: 00-04946-SX Проверка за наличност
Датчик, парктроник STELLOX
отпред
STELLOX
Кат. No: 5481FB0028597 Проверка за наличност
Датчик, парктроник Frankberg
отзад
Frankberg
Кат. No: 17667 Проверка за наличност
Парктроник OSSCA
от страната на гредата на моста
OSSCA
Кат. No: KA-800101 Проверка за наличност
Датчик, парктроник KRAW
отзад
KRAW
Кат. No: AZMT-45-062-5832 Проверка за наличност
Датчик, парктроник A.Z. Meisterteile
отзад
A.Z. Meisterteile
Кат. No: PD-EU014 Проверка за наличност
Датчик, парктроник MOBILETRON
отзад
MOBILETRON
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА BMW 3 (E46) 318 D ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 3 (E46) 318 D И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 3 (E46) 318 D❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 3 (E46) 318 D ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Датчик за парктроник за BMW 3: гарантирано най-добрата цена
⏩ Датчик за парктроник BMW 3: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Датчик за парктроник за BMW 3: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА BMW 3 (E46) 318 D ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за BMW 3 (E46) 318 d в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели BMW 3 (E46) 318 d. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 3 (E46) 318 D И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за BMW 3 (E46) 318 d до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 3 (E46) 318 D❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето BMW 3 (E46) 318 d и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 3 (E46) 318 D ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за BMW 3 (E46) 318 d, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас