Датчик за парктроник
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Датчик за парктроник

Техническа информация

BMW 6 (E63) M
BMW 6 (E63) M
Марка: BMW
Модел: 6 (E63)
Модификация: M
Произвежда се от: 09/2005 г.
Произвежда се до: 07/2010 г.
Конски сили: 507 к.с.
Кубици: 4999 куб.см.
вид задвижване:задвижване на задните колела
код на двигателя:S85B50A;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:10
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:купе
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Избери страна на монтаж

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. BMW »
  3. BMW 6 »
  4. BMW 6 (E63) M »
  5. Датчик за парктроник

Информация за автомобила

BMW 6 (E63) M
BMW 6 (E63) M
Марка: BMW
Модел: 6 (E63)
Модификация: M
Произвежда се от: 09/2005 г.
Произвежда се до: 07/2010 г.
Конски сили: 507 к.с.
Кубици: 4999 куб.см.
вид задвижване:задвижване на задните колела
код на двигателя:S85B50A;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:10
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:купе
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Филтрирай по следните марки

Филтри

Свързани групи към Датчик за парктроник
Свързани категории за същия автомобил:

Датчик за парктроник за BMW 6 (E63) M 507 коня бензин купе от 09/2005

Кат. No: EPDC-BM-003 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отпред, вътрешен, отзад, отвън
NTY
Цена: 6.00 € / 11.73 лв.
Кат. No: EPDC-BM-000 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отпред, отзад, отвън, вътрешен
NTY
Цена: 6.62 € / 12.95 лв.
Кат. No: 120-01-001 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отпред
ABAKUS
Цена: 6.92 € / 13.53 лв.
Кат. No: EPDC-BM-007 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отпред, отзад
NTY
Цена: 7.07 € / 13.83 лв.
Кат. No: EPDC-BM-011 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отпред, отзад
NTY
Цена: 7.37 € / 14.41 лв.
Кат. No: 120-01-013 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отпред
ABAKUS
Цена: 7.61 € / 14.88 лв.
Кат. No: 120-01-011 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отзад
ABAKUS
Цена: 8.27 € / 16.17 лв.
Кат. No: 120-01-002 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отпред
ABAKUS
Цена: 8.27 € / 16.17 лв.
Кат. No: 120-01-008 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отзад
ABAKUS
Цена: 8.27 € / 16.17 лв.
Кат. No: 28SKV008 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ESEN SKV
отзад
ESEN SKV
Цена: 9.56 € / 18.70 лв.
Кат. No: 120-01-093 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ABAKUS
отзад
ABAKUS
Цена: 10.35 € / 20.24 лв.
Кат. No: 28SKV006 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ESEN SKV
отзад
ESEN SKV
Цена: 13.26 € / 25.93 лв.
Кат. No: 5902-01-0018P В наличност
Парктроник BLIC
отпред
BLIC
Цена: 13.84 € / 27.07 лв.
Кат. No: E99-0020 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник SRLine
предна ос/задна ос
SRLine
Цена: 14.68 € / 28.71 лв.
Кат. No: E99-0076 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник SRLine
отзад
SRLine
Цена: 14.72 € / 28.79 лв.
Кат. No: 5902-01-0002P В наличност
Парктроник BLIC
отзад
BLIC
Цена: 14.89 € / 29.12 лв.
Кат. No: EPDC-CH-002 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник NTY
двустранен, отпред, отзад, вътрешен
NTY
Цена: 14.98 € / 29.30 лв.
Кат. No: 021016057010 В наличност
Датчик, парктроник MAGNETI MARELLI
двустранен
MAGNETI MARELLI
Цена: 15.04 € / 29.42 лв.
Кат. No: 021016189010 В наличност
Датчик, парктроник MAGNETI MARELLI
двустранен
MAGNETI MARELLI
Цена: 15.13 € / 29.59 лв.
Кат. No: E99-0058 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник SRLine
отзад, отпред
SRLine
Цена: 15.34 € / 30.00 лв.
Кат. No: E99-0015 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник SRLine
отзад, отпред
SRLine
Цена: 15.36 € / 30.04 лв.
Кат. No: 5902-01-0001P В наличност
Парктроник BLIC
отзад
BLIC
Цена: 15.54 € / 30.39 лв.
Кат. No: 28SKV104 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ESEN SKV
отпред
ESEN SKV
Цена: 15.77 € / 30.84 лв.
Кат. No: 021016188010 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MAGNETI MARELLI
двустранен
MAGNETI MARELLI
Цена: 16.35 € / 31.98 лв.
Кат. No: YS-PDC005 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник YSPARTS YSPARTS
Цена: 17.14 € / 33.52 лв.
Кат. No: YS-PDC014 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник YSPARTS
предна ос/задна ос
YSPARTS
Цена: 17.14 € / 33.52 лв.
Кат. No: 021016011010 Доставка 3-5 дни
Датчик, парктроник MAGNETI MARELLI
отзад
MAGNETI MARELLI
Цена: 17.29 € / 33.82 лв.
Кат. No: 27-1307 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MAXGEAR
задна ос
MAXGEAR
Цена: 18.28 € / 35.75 лв.
Кат. No: 566066A Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник ERA
отпред
ERA
Цена: 18.79 € / 36.75 лв.
Кат. No: 27-1311 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MAXGEAR
отпред, отзад
MAXGEAR
Цена: 19.37 € / 37.88 лв.
Кат. No: 73439 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник AIC
предна ос/задна ос
AIC
Цена: 21.86 € / 42.75 лв.
Кат. No: 27-1309 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MAXGEAR
предна ос/задна ос
MAXGEAR
Цена: 21.88 € / 42.79 лв.
Кат. No: 08.42.098 Не е налично в момента
Датчик, парктроник TRUCKTEC AUTOMOTIVE
отзад, отпред
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
Цена: 22.03 € / 43.09 лв.
Кат. No: 55403 В наличност
Датчик, парктроник AIC
предна ос/задна ос
AIC
Цена: 22.16 € / 43.34 лв.
Кат. No: 54414 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник AIC
предна ос/задна ос
AIC
Цена: 24.02 € / 46.98 лв.
Кат. No: AF06074 Не е налично в момента
Датчик, парктроник Alfa e-Parts
отпред и отзад
Alfa e-Parts
Цена: 25.02 € / 48.93 лв.
Кат. No: 8294550 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник HOFFER
задна ос
HOFFER
Цена: 26.21 € / 51.26 лв.
Кат. No: 8815 11101 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник TRISCAN
предна ос/задна ос
TRISCAN
Цена: 26.79 € / 52.40 лв.
Кат. No: 8294546 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник HOFFER
предна ос
HOFFER
Цена: 28.26 € / 55.27 лв.
Кат. No: 94512 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник MEAT & DORIA
отпред, отзад
MEAT & DORIA
Цена: 28.74 € / 56.21 лв.
Кат. No: 8815 29115 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник TRISCAN
предна ос/задна ос
TRISCAN
Цена: 29.03 € / 56.78 лв.
Кат. No: 502 508 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник TOPRAN
задна ос
TOPRAN
Цена: 30.28 € / 59.22 лв.
Кат. No: 0901116 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник METZGER
предна ос/задна ос
METZGER
Цена: 30.43 € / 59.52 лв.
Кат. No: 314 895 0001 В наличност
Датчик, парктроник MEYLE
предна ос/задна ос
MEYLE
Цена: 31.07 € / 60.77 лв.
Кат. No: at10591 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник at autoteile germany
двустранен
at autoteile germany
Цена: 34.07 € / 66.64 лв.
Кат. No: 6PX 358 270-361 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник HELLA
отпред, отзад
HELLA
Цена: 34.95 € / 68.36 лв.
Кат. No: 94550 Доставка до 1 ден
Датчик, парктроник MEAT & DORIA
задна ос
MEAT & DORIA
Цена: 34.99 € / 68.43 лв.
Кат. No: 70699188 Доставка до 2 дни
Датчик, парктроник HERTH+BUSS ELPARTS
предна ос/задна ос
HERTH+BUSS ELPARTS
Цена: 35.40 € / 69.24 лв.
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА BMW 6 (E63) M ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 6 (E63) M И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 6 (E63) M❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 6 (E63) M ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Датчик за парктроник за BMW 6: гарантирано най-добрата цена
⏩ Датчик за парктроник BMW 6: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Датчик за парктроник за BMW 6: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА BMW 6 (E63) M ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за BMW 6 (E63) M в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели BMW 6 (E63) M. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 6 (E63) M И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за BMW 6 (E63) M до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 6 (E63) M❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето BMW 6 (E63) M и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ДАТЧИК ЗА ПАРКТРОНИК ЗА BMW 6 (E63) M ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за BMW 6 (E63) M, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас