Горивен филтър
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Горивен филтър

Техническа информация

CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V
CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V
Марка: CITROEN
Модел: JUMPY
Модификация: 1.6 HDi 90 8V
Произвежда се от: 01/2007 г.
Произвежда се до: 03/2016 г.
Конски сили: 90 к.с.
Кубици: 1560 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:9HHDV6DUM;9HMDV6UC;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:2
конструкция на купето:автобус
вид катализатор:с катализатор за дизел

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. CITROEN »
  3. CITROEN JUMPY »
  4. CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V »
  5. Горивен филтър

Информация за автомобила

CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V
CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V
Марка: CITROEN
Модел: JUMPY
Модификация: 1.6 HDi 90 8V
Произвежда се от: 01/2007 г.
Произвежда се до: 03/2016 г.
Конски сили: 90 к.с.
Кубици: 1560 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:9HHDV6DUM;9HMDV6UC;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:2
конструкция на купето:автобус
вид катализатор:с катализатор за дизел

Филтрирай по следните марки

Филтри

Горивен филтър за CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V 90 коня дизел автобус от 01/2007

Кат. No: FFF-PE-001 Доставка до 2 дни
Горивен филтър NTY NTY
Цена: 8.93 € / 17.47 лв.
Кат. No: FC-536S В наличност
Горивен филтър JAPANPARTS JAPANPARTS
Цена: 9.11 € / 17.82 лв.
Кат. No: DFF0604 Доставка до 2 дни
Горивен филтър DACO Germany DACO Germany
Цена: 9.28 € / 18.15 лв.
Кат. No: 9034Z-KF-PCS-MS Доставка до 2 дни
Горивен филтър MASTER-SPORT GERMANY MASTER-SPORT GERMANY
Цена: 10.35 € / 20.24 лв.
Кат. No: F323001 Доставка до 2 дни
Горивен филтър KAMOKA KAMOKA
Цена: 11.18 € / 21.87 лв.
Кат. No: 30-05-536 Доставка до 2 дни
Горивен филтър ASHIKA ASHIKA
Цена: 12.02 € / 23.51 лв.
Кат. No: 30536 Доставка до 2 дни
Горивен филтър JAPKO JAPKO
Цена: 13.74 € / 26.87 лв.
Кат. No: 21-00512-SX Не е налично в момента
Горивен филтър STELLOX STELLOX
Цена: 14.40 € / 28.16 лв.
Кат. No: FC-300S В наличност
Горивен филтър JAPANPARTS JAPANPARTS
Цена: 14.98 € / 29.30 лв.
Кат. No: N1332105 Не е налично в момента
Горивен филтър NIPPARTS NIPPARTS
Цена: 15.59 € / 30.49 лв.
Кат. No: N1333060 Не е налично в момента
Горивен филтър NIPPARTS NIPPARTS
Цена: 15.71 € / 30.73 лв.
Кат. No: FFF-10152 Доставка до 2 дни
Горивен филтър KAVO PARTS KAVO PARTS
Цена: 15.98 € / 31.25 лв.
Кат. No: 372 640 Доставка до 2 дни
Горивен филтър HART HART
Цена: 16.24 € / 31.76 лв.
Кат. No: S11-5064 Доставка до 2 дни
Горивен филтър SRLine SRLine
Цена: 16.82 € / 32.90 лв.
Кат. No: ADT323100 В наличност
Горивен филтър BLUE PRINT BLUE PRINT
Цена: 16.88 € / 33.01 лв.
Кат. No: OP-FFF30108 Доставка до 2 дни
Горивен филтър OPTIMAL OPTIMAL
Цена: 17.68 € / 34.58 лв.
Кат. No: 21-00500-SX Не е налично в момента
Горивен филтър STELLOX STELLOX
Цена: 17.87 € / 34.95 лв.
Кат. No: A130064 В наличност
Горивен филтър DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 18.50 € / 36.18 лв.
Кат. No: A110662 В наличност
Горивен филтър DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 19.27 € / 37.69 лв.
Кат. No: DFF0600 Доставка до 2 дни
Горивен филтър DACO Germany DACO Germany
Цена: 19.56 € / 38.26 лв.
Кат. No: 6018700200 В наличност
Горивен филтър JP GROUP JP GROUP
Цена: 19.63 € / 38.39 лв.
Кат. No: PUR-PF9024 В наличност
Горивен филтър PURRO PURRO
Цена: 20.04 € / 39.19 лв.
Кат. No: 30-03-300 Доставка до 2 дни
Горивен филтър ASHIKA ASHIKA
Цена: 20.42 € / 39.94 лв.
Кат. No: 347 095 Доставка до 2 дни
Горивен филтър HART HART
Цена: 20.46 € / 40.02 лв.
Кат. No: 939/2-KF-PCS-MS Доставка до 2 дни
Горивен филтър MASTER-SPORT GERMANY MASTER-SPORT GERMANY
Цена: 20.46 € / 40.02 лв.
Кат. No: ELG5297 Доставка до 2 дни
Горивен филтър MECAFILTER MECAFILTER
Цена: 20.49 € / 40.07 лв.
Кат. No: FFF-CT-008 Доставка до 2 дни
Горивен филтър NTY NTY
Цена: 20.61 € / 40.31 лв.
Кат. No: FT39090 Доставка до 2 дни
Горивен филтър FAST FAST
Цена: 20.63 € / 40.35 лв.
Кат. No: 30300 Доставка до 2 дни
Горивен филтър JAPKO JAPKO
Цена: 22.11 € / 43.24 лв.
Кат. No: ELG5406 Доставка до 2 дни
Горивен филтър MECAFILTER MECAFILTER
Цена: 22.69 € / 44.38 лв.
Кат. No: 81264 Доставка до 2 дни
Горивен филтър 3RG 3RG
Цена: 22.86 € / 44.71 лв.
Кат. No: FF-064 Не е налично в момента
Горивен филтър ALCO FILTER ALCO FILTER
Цена: 23.11 € / 45.20 лв.
Кат. No: CFF100454 Не е налично в момента
Горивен филтър CHAMPION CHAMPION
Цена: 23.40 € / 45.77 лв.
Кат. No: B3C009PR В наличност
Горивен филтър JC PREMIUM JC PREMIUM
Цена: 23.53 € / 46.02 лв.
Кат. No: 26-1118 Доставка до 2 дни
Горивен филтър MAXGEAR MAXGEAR
Цена: 23.66 € / 46.27 лв.
Кат. No: 48553 В наличност
Горивен филтър FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN
Цена: 23.79 € / 46.53 лв.
Кат. No: FT39073 Доставка до 2 дни
Горивен филтър FAST FAST
Цена: 24.51 € / 47.94 лв.
Кат. No: CF0007 В наличност
Горивен филтър Castrol Filters Castrol Filters
Цена: 24.52 € / 47.96 лв.
Кат. No: 5058 Доставка до 2 дни
Горивен филтър HOFFER HOFFER
Цена: 24.94 € / 48.78 лв.
Кат. No: HDF625 В наличност
Горивен филтър DELPHI DELPHI
Цена: 24.94 € / 48.78 лв.
Кат. No: 71976 Доставка до 2 дни
Горивен филтър ASAM ASAM
Цена: 25.16 € / 49.21 лв.
Кат. No: PS 974/1 В наличност
Горивен филтър FILTRON FILTRON
Цена: 25.20 € / 49.29 лв.
Кат. No: 50014669 Доставка до 2 дни
Горивен филтър KOLBENSCHMIDT KOLBENSCHMIDT
Цена: 25.95 € / 50.75 лв.
Кат. No: PP 974/6 В наличност
Горивен филтър FILTRON FILTRON
Цена: 25.99 € / 50.83 лв.
Кат. No: 1611659480 Доставка до 2 дни
Горивен филтър EUROREPAR EUROREPAR
Цена: 26.14 € / 51.13 лв.
Кат. No: 70243 Доставка до 2 дни
Горивен филтър ASAM AUTOMOTIVE ASAM AUTOMOTIVE
Цена: 27.19 € / 53.18 лв.
Кат. No: F 026 402 862 В наличност
Горивен филтър BOSCH BOSCH
Цена: 27.39 € / 53.57 лв.
Кат. No: 3F0006 Доставка до 2 дни
Горивен филтър ProfiPower ProfiPower
Цена: 27.83 € / 54.43 лв.
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ГОРИВЕН ФИЛТЪР ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ГОРИВЕН ФИЛТЪР ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ГОРИВЕН ФИЛТЪР ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Горивен филтър за CITROEN JUMPY: гарантирано най-добрата цена
⏩ Горивен филтър CITROEN JUMPY: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Горивен филтър за CITROEN JUMPY: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ГОРИВЕН ФИЛТЪР ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ГОРИВЕН ФИЛТЪР ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ГОРИВЕН ФИЛТЪР ЗА CITROEN JUMPY 1.6 HDI 90 8V ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за CITROEN JUMPY 1.6 HDi 90 8V, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас