Тампон двигател
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Тампон двигател

Техническа информация

FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti
FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti
Марка: FORD
Модел: GRAND C-MAX
Модификация: 1.6 Ti
Произвежда се от: 12/2010 г.
Произвежда се до: 06/2019 г.
Конски сили: 105 к.с.
Кубици: 1596 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:IQDA;IQDB;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:ван
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Избери страна на монтаж

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. FORD »
  3. FORD GRAND »
  4. FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti »
  5. Тампон двигател

Информация за автомобила

FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti
FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti
Марка: FORD
Модел: GRAND C-MAX
Модификация: 1.6 Ti
Произвежда се от: 12/2010 г.
Произвежда се до: 06/2019 г.
Конски сили: 105 к.с.
Кубици: 1596 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:IQDA;IQDB;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:ван
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Филтрирай по следните марки

Филтри

Тампон двигател за FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti 105 коня бензин ван от 12/2010

Кат. No: 2324403 Доставка до 2 дни
GREENPARTS , к-кт за ремонт на кабел, инжекционен клапан METZGER AUTOTEILE METZGER AUTOTEILE
Цена: 13.73 € / 26.85 лв.
Кат. No: RH11-4038 В наличност
Окачване, двигател REINHOCH
отзад
REINHOCH
Цена: 18.73 € / 36.63 лв.
Кат. No: ZPS-FR-006 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател NTY
отзад, отдолу
NTY
Цена: 19.05 € / 37.26 лв.
Кат. No: 00226637 В наличност
Окачване, опора на автоматична предавателна кутия TEDGUM
отпред
TEDGUM
Цена: 22.76 € / 44.51 лв.
Кат. No: 1517902200 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател JP GROUP
отзад
JP GROUP
Цена: 25.50 € / 49.87 лв.
Кат. No: 59725023 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател NK
отпред
NK
Цена: 28.20 € / 55.15 лв.
Кат. No: 8505 10200 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател TRISCAN
задна ос
TRISCAN
Цена: 28.97 € / 56.66 лв.
Кат. No: TEM190 Доставка 3-5 дни
Окачване, двигател DELPHI
отзад
DELPHI
Цена: 29.85 € / 58.38 лв.
Кат. No: 51277267 Доставка до 2 дни
К-кт за ремонт на кабел, инжекционен клапан HERTH+BUSS ELPARTS HERTH+BUSS ELPARTS
Цена: 30.21 € / 59.09 лв.
Кат. No: ZPS-FR-074 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател NTY
в дясно горе, отзад
NTY
Цена: 30.68 € / 60.00 лв.
Кат. No: ETM1354 В наличност
Окачване, двигател GATES
отзад, отдолу
GATES
Цена: 30.83 € / 60.30 лв.
Кат. No: 57927 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател Metalcaucho
отзад
Metalcaucho
Цена: 31.07 € / 60.77 лв.
Кат. No: 2706015 Доставка 3-5 дни
Окачване, двигател SASIC
от страната на трансмисията
SASIC
Цена: 31.91 € / 62.41 лв.
Кат. No: F8-8140 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател OPTIMAL
отзад
OPTIMAL
Цена: 32.23 € / 63.04 лв.
Кат. No: 8505 10204 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател TRISCAN
задна ос
TRISCAN
Цена: 32.66 € / 63.88 лв.
Кат. No: 40360 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател 3RG
отзад
3RG
Цена: 35.38 € / 69.20 лв.
Кат. No: 532C79 Доставка 3-5 дни
Държач, окачване на двигателя HUTCHINSON
предна ос/задна ос
HUTCHINSON
Цена: 36.24 € / 70.88 лв.
Кат. No: 01004 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател Metalcaucho
отзад
Metalcaucho
Цена: 38.03 € / 74.38 лв.
Кат. No: 12130188 Не е налично в момента
Окачване, двигател MTR
отзад
MTR
Цена: 38.16 € / 74.63 лв.
Кат. No: 2706053 В наличност
Окачване, двигател SASIC
в дясно горе, отзад
SASIC
Цена: 39.41 € / 77.08 лв.
Кат. No: 514564 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател GSP
предна ос
GSP
Цена: 40.59 € / 79.39 лв.
Кат. No: 537658 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател GSP
задна ос
GSP
Цена: 43.46 € / 85.00 лв.
Кат. No: TEM265 В наличност
Окачване, двигател DELPHI
ляво
DELPHI
Цена: 44.98 € / 87.97 лв.
Кат. No: 532A79 В наличност
Държач, окачване на двигателя HUTCHINSON
предна ос
HUTCHINSON
Цена: 46.82 € / 91.57 лв.
Кат. No: 514749 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател GSP
предна ос
GSP
Цена: 48.30 € / 94.47 лв.
Кат. No: 890555 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател KAMOKA
дясно
KAMOKA
Цена: 48.69 € / 95.23 лв.
Кат. No: 12162705 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател MTR
отпред отдясно
MTR
Цена: 55.37 € / 108.29 лв.
Кат. No: 2706114 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател SASIC
в дясно горе
SASIC
Цена: 58.21 € / 113.85 лв.
Кат. No: 37136 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател ORIGINAL IMPERIUM
отпред отдясно
ORIGINAL IMPERIUM
Цена: 58.35 € / 114.12 лв.
Кат. No: 714 030 0018 В наличност
Окачване, двигател MEYLE
горе, отпред
MEYLE
Цена: 60.18 € / 117.70 лв.
Кат. No: F7-5042 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател OPTIMAL
отпред отдясно
OPTIMAL
Цена: 61.52 € / 120.32 лв.
Кат. No: 59725003 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател NK
отпред
NK
Цена: 62.26 € / 121.77 лв.
Кат. No: T405280 В наличност
Окачване, двигател STC
дясно
STC
Цена: 63.36 € / 123.92 лв.
Кат. No: 05280 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател Metalcaucho
дясно
Metalcaucho
Цена: 70.23 € / 137.36 лв.
Кат. No: 49368367 Доставка 3-5 дни
Окачване, двигател CORTECO CORTECO
Цена: 71.46 € / 139.76 лв.
Кат. No: 586661 Доставка 3-5 дни
Окачване, двигател HUTCHINSON
предна ос
HUTCHINSON
Цена: 80.73 € / 157.89 лв.
Кат. No: 2706128 Доставка 3-5 дни
Окачване, двигател SASIC
от страната на трансмисията
SASIC
Цена: 83.82 € / 163.94 лв.
Кат. No: 37726 01 Доставка до 2 дни
Окачване, двигател LEMFORDER
дясно
LEMFORDER
Цена: 105.97 € / 207.26 лв.
Кат. No: 081263 Проверка за наличност
Окачване, двигател CAUTEX
дясно
CAUTEX
Кат. No: 081265 Проверка за наличност
Окачване, двигател CAUTEX
отзад
CAUTEX
Кат. No: Z13455 Проверка за наличност
Окачване, двигател zentparts
отпред отдясно
zentparts
Кат. No: WG2620481 Проверка за наличност
Окачване, двигател WILMINK GROUP
дясно
WILMINK GROUP
Кат. No: SKEM-0660199 Проверка за наличност
Окачване, двигател Stark
отзад
Stark
Кат. No: SKEM-0660095 Проверка за наличност
Окачване, двигател Stark
отзад
Stark
Кат. No: EM-0848 Проверка за наличност
Окачване, двигател GOOM
отзад
GOOM
Кат. No: 8053758 Проверка за наличност
Окачване, двигател METZGER
отдолу
METZGER
Кат. No: WG2136606 Проверка за наличност
Окачване, двигател WILMINK GROUP
отзад
WILMINK GROUP
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ТАМПОН ДВИГАТЕЛ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ТАМПОН ДВИГАТЕЛ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ТАМПОН ДВИГАТЕЛ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Тампон двигател за FORD GRAND: гарантирано най-добрата цена
⏩ Тампон двигател FORD GRAND: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Тампон двигател за FORD GRAND: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ТАМПОН ДВИГАТЕЛ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ТАМПОН ДВИГАТЕЛ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ТАМПОН ДВИГАТЕЛ ЗА FORD GRAND C-MAX 1.6 TI ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за FORD GRAND C-MAX 1.6 Ti, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас