Водна помпа
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Водна помпа

Техническа информация

CHRYSLER NEON II 1.8
CHRYSLER NEON II 1.8
Марка: CHRYSLER
Модел: NEON II
Модификация: 1.8
Произвежда се от: 01/2000 г.
Произвежда се до: 12/2001 г.
Конски сили: 124 к.с.
Кубици: 1796 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:EBD;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:седан
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. CHRYSLER »
  3. CHRYSLER NEON »
  4. CHRYSLER NEON II 1.8 »
  5. Водна помпа

Информация за автомобила

CHRYSLER NEON II 1.8
CHRYSLER NEON II 1.8
Марка: CHRYSLER
Модел: NEON II
Модификация: 1.8
Произвежда се от: 01/2000 г.
Произвежда се до: 12/2001 г.
Конски сили: 124 к.с.
Кубици: 1796 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:EBD;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:седан
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Филтрирай по следните марки

Филтри

Водна помпа за CHRYSLER NEON II 1.8 124 коня бензин седан от 01/2000

Кат. No: T0075 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя KAMOKA KAMOKA
Цена: 24.69 € / 48.29 лв.
Кат. No: S10-168 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя SRLine SRLine
Цена: 28.14 € / 55.04 лв.
Кат. No: CPW-CH-015 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя NTY NTY
Цена: 31.97 € / 62.53 лв.
Кат. No: PA6908 Не е налично в момента
Водна помпа, охлаждане на двигателя BUGATTI BUGATTI
Цена: 33.18 € / 64.89 лв.
Кат. No: C128 В наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя DOLZ DOLZ
Цена: 34.50 € / 67.48 лв.
Кат. No: CP14300 Не е налично в момента
Водна помпа, охлаждане на двигателя BGA BGA
Цена: 35.38 € / 69.20 лв.
Кат. No: 24-0688 Не е налично в момента
Водна помпа, охлаждане на двигателя METELLI METELLI
Цена: 35.85 € / 70.12 лв.
Кат. No: WE-FI26 Доставка 3-5 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя AISIN AISIN
Цена: 47.03 € / 91.98 лв.
Кат. No: 10688 Не е налично в момента
Водна помпа, охлаждане на двигателя KWP KWP
Цена: 48.30 € / 94.47 лв.
Кат. No: 8600 80003 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя TRISCAN TRISCAN
Цена: 49.16 € / 96.15 лв.
Кат. No: PA688 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя GRAF GRAF
Цена: 55.76 € / 109.06 лв.
Кат. No: VKPC 88907 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя SKF SKF
Цена: 60.64 € / 118.60 лв.
Кат. No: 506538 Доставка до 1 ден
Водна помпа, охлаждане на двигателя VALEO VALEO
Цена: 61.52 € / 120.32 лв.
Кат. No: P1717 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя HEPU HEPU
Цена: 84.62 € / 165.50 лв.
Кат. No: PA1360 Доставка до 2 дни
Водна помпа, охлаждане на двигателя Saleri SIL Saleri SIL
Цена: 87.58 € / 171.29 лв.
Кат. No: PA11112 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя GGT GGT
Кат. No: A37-50001 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя ACKOJA ACKOJA
Кат. No: GWCR-30A Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя GMB GMB
Кат. No: YH-CR112 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя GNS GNS
Кат. No: 989717 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя GK GK
Кат. No: AZMT-30-100-1209 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя A.Z. Meisterteile A.Z. Meisterteile
Кат. No: 333 590 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя HART HART
Кат. No: 4514-0007-SX Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя STELLOX STELLOX
Кат. No: CPW-MS-020 Проверка за наличност
Водна помпа, охлаждане на двигателя NTY NTY
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА CHRYSLER NEON II 1.8 ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ВОДНА ПОМПА ЗА CHRYSLER NEON II 1.8 И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ВОДНА ПОМПА ЗА CHRYSLER NEON II 1.8❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ВОДНА ПОМПА ЗА CHRYSLER NEON II 1.8 ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Водна помпа за CHRYSLER NEON: гарантирано най-добрата цена
⏩ Водна помпа CHRYSLER NEON: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Водна помпа за CHRYSLER NEON: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА CHRYSLER NEON II 1.8 ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за CHRYSLER NEON II 1.8 в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели CHRYSLER NEON II 1.8. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ВОДНА ПОМПА ЗА CHRYSLER NEON II 1.8 И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за CHRYSLER NEON II 1.8 до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ВОДНА ПОМПА ЗА CHRYSLER NEON II 1.8❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето CHRYSLER NEON II 1.8 и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ВОДНА ПОМПА ЗА CHRYSLER NEON II 1.8 ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за CHRYSLER NEON II 1.8, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас