Филтър купе
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Филтър купе

Техническа информация

LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD
LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD
Марка: LAMBORGHINI
Модел: GALLARDO
Модификация: 5.2 AWD
Произвежда се от: 03/2010 г.
Произвежда се до: сега г.
Конски сили: 570 к.с.
Кубици: 5204 куб.см.
вид задвижване:на всичките колела
код на двигателя:CEH;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:10
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:купе
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. LAMBORGHINI »
  3. LAMBORGHINI GALLARDO »
  4. LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD »
  5. Филтър купе

Информация за автомобила

LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD
LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD
Марка: LAMBORGHINI
Модел: GALLARDO
Модификация: 5.2 AWD
Произвежда се от: 03/2010 г.
Произвежда се до: сега г.
Конски сили: 570 к.с.
Кубици: 5204 куб.см.
вид задвижване:на всичките колела
код на двигателя:CEH;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:10
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:купе
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Филтрирай по следните марки

Филтри

Филтър купе за LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD 570 коня бензин купе от 03/2010

Кат. No: F410301 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 4.56 € / 8.92 лв.
Кат. No: F505501 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 7.56 € / 14.79 лв.
Кат. No: 71-10213-SX Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) STELLOX STELLOX
Цена: 8.59 € / 16.80 лв.
Кат. No: 40F9043C-JPN Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) JPN JPN
Цена: 8.74 € / 17.09 лв.
Кат. No: M110377 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 9.04 € / 17.68 лв.
Кат. No: DFC0209W Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) DACO Germany DACO Germany
Цена: 9.17 € / 17.93 лв.
Кат. No: WP9189 Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) WIX FILTERS WIX FILTERS
Цена: 10.23 € / 20.01 лв.
Кат. No: 21653067 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) CORTECO CORTECO
Цена: 10.39 € / 20.32 лв.
Кат. No: 6080035 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 10.73 € / 20.99 лв.
Кат. No: OP-FCF20059-CS Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) OPTIMAL OPTIMAL
Цена: 11.44 € / 22.37 лв.
Кат. No: M110378 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 12.22 € / 23.90 лв.
Кат. No: 71-10266-SX Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) STELLOX STELLOX
Цена: 12.45 € / 24.35 лв.
Кат. No: PUR-PC0018C-2 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) PURRO PURRO
Цена: 12.75 € / 24.94 лв.
Кат. No: 26-0445 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MAXGEAR MAXGEAR
Цена: 14.14 € / 27.66 лв.
Кат. No: PUR-PC0018AG-2 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) PURRO PURRO
Цена: 14.25 € / 27.87 лв.
Кат. No: M110378A В наличност
Филтър купе (поленов филтър) DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 14.28 € / 27.93 лв.
Кат. No: 21653066 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) CORTECO CORTECO
Цена: 14.50 € / 28.36 лв.
Кат. No: CCF0339C Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) CHAMPION CHAMPION
Цена: 14.98 € / 29.30 лв.
Кат. No: CC0046 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) Castrol Filters Castrol Filters
Цена: 15.03 € / 29.40 лв.
Кат. No: 929 519 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) HART HART
Цена: 17.14 € / 33.52 лв.
Кат. No: K 1162A-2x В наличност
Филтър купе (поленов филтър) FILTRON FILTRON
Цена: 19.69 € / 38.51 лв.
Кат. No: 54.153.00 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) UFI UFI
Цена: 19.76 € / 38.65 лв.
Кат. No: EKF164A Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) COMLINE COMLINE
Цена: 20.40 € / 39.90 лв.
Кат. No: S 4153 CA Доставка 3-5 дни
Филтър купе (поленов филтър) SOFIMA SOFIMA
Цена: 20.83 € / 40.74 лв.
Кат. No: CC0046C В наличност
Филтър купе (поленов филтър) Castrol Filters Castrol Filters
Цена: 21.97 € / 42.97 лв.
Кат. No: 26-1841 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MAXGEAR MAXGEAR
Цена: 22.41 € / 43.83 лв.
Кат. No: 4F0045C Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) ProfiPower ProfiPower
Цена: 22.69 € / 44.38 лв.
Кат. No: LA 239/S Доставка до 1 ден
Филтър купе (поленов филтър) KNECHT KNECHT
Цена: 25.24 € / 49.37 лв.
Кат. No: LA 239/S В наличност
Филтър купе (поленов филтър) MAHLE MAHLE
Цена: 27.02 € / 52.85 лв.
Кат. No: DCF122K Доставка 3-5 дни
Филтър купе (поленов филтър) DENSO DENSO
Цена: 34.13 € / 66.75 лв.
Кат. No: CUK 3023-2 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) MANN-FILTER
зад жабката
MANN-FILTER
Цена: 36.09 € / 70.59 лв.
Кат. No: LAK 239/S В наличност
Филтър купе (поленов филтър) MAHLE MAHLE
Цена: 39.56 € / 77.37 лв.
Кат. No: FP 3023-2 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) MANN-FILTER
зад жабката
MANN-FILTER
Цена: 43.82 € / 85.70 лв.
Кат. No: LAK 239/S В наличност
Филтър купе (поленов филтър) KNECHT KNECHT
Цена: 44.81 € / 87.64 лв.
Кат. No: LAO 239/S В наличност
Филтър купе (поленов филтър) KNECHT KNECHT
Цена: 48.34 € / 94.54 лв.
Кат. No: 49408727 Доставка 3-5 дни
Филтър купе (поленов филтър) CORTECO CORTECO
Цена: 49.44 € / 96.70 лв.
Кат. No: G707 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) SIVENTO SIVENTO
Кат. No: FK115x2 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) MULLER FILTER MULLER FILTER
Кат. No: WG1923352 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) WILMINK GROUP WILMINK GROUP
Кат. No: ANF0416 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) ANDEL ANDEL
Кат. No: HB439C-2 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) AVS AUTOPARTS AVS AUTOPARTS
Кат. No: WG1788837 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) WILMINK GROUP WILMINK GROUP
Кат. No: GCD240124 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) GoCore GoCore
Кат. No: LAK 239/S Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) METAL LEVE METAL LEVE
Кат. No: WG1215319 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) WILMINK GROUP WILMINK GROUP
Кат. No: VCF345 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) MOTAQUIP MOTAQUIP
Кат. No: CK 0157 2 Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) SAMPIYON FILTER SAMPIYON FILTER
Кат. No: LA 1030/S Проверка за наличност
Филтър купе (поленов филтър) METAL LEVE METAL LEVE
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ФИЛТЪР КУПЕ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Филтър купе за LAMBORGHINI GALLARDO: гарантирано най-добрата цена
⏩ Филтър купе LAMBORGHINI GALLARDO: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Филтър купе за LAMBORGHINI GALLARDO: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ФИЛТЪР КУПЕ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за LAMBORGHINI GALLARDO 5.2 AWD, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас