Филтър купе
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Филтър купе

Техническа информация

OPEL COMBO Tour 1.4
OPEL COMBO Tour 1.4
Марка: OPEL
Модел: COMBO Tour
Модификация: 1.4
Произвежда се от: 10/2004 г.
Произвежда се до: 12/2011 г.
Конски сили: 90 к.с.
Кубици: 1364 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:Z14XEP;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:ван
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. OPEL »
  3. OPEL COMBO »
  4. OPEL COMBO Tour 1.4 »
  5. Филтър купе

Информация за автомобила

OPEL COMBO Tour 1.4
OPEL COMBO Tour 1.4
Марка: OPEL
Модел: COMBO Tour
Модификация: 1.4
Произвежда се от: 10/2004 г.
Произвежда се до: 12/2011 г.
Конски сили: 90 к.с.
Кубици: 1364 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:Z14XEP;
Вид на двигател:Ото
вид на горивото-тип:бензин
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:впръскване във всмукателните тръби/ карбуратор
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:ван
вид катализатор:с регулируем катализатор (3 канален)

Филтрирай по следните марки

Филтри

Филтър купе за OPEL COMBO Tour 1.4 90 коня бензин ван от 10/2004

Кат. No: F400501 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 3.28 € / 6.42 лв.
Кат. No: F402501 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 3.68 € / 7.20 лв.
Кат. No: 180047210 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) AUTOMEGA AUTOMEGA
Цена: 3.92 € / 7.67 лв.
Кат. No: 3337-IF-PCS-MS Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MASTER-SPORT GERMANY MASTER-SPORT GERMANY
Цена: 3.98 € / 7.78 лв.
Кат. No: SA 1127 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) SCT - MANNOL SCT - MANNOL
Цена: 4.01 € / 7.84 лв.
Кат. No: MMF025017 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) MANDO
вътрешен
MANDO
Цена: 4.13 € / 8.08 лв.
Кат. No: 1228101100 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) JP GROUP JP GROUP
Цена: 4.23 € / 8.27 лв.
Кат. No: 71-10256-SX Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) STELLOX STELLOX
Цена: 4.43 € / 8.66 лв.
Кат. No: 40F0A12-JPN Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) JPN JPN
Цена: 4.54 € / 8.88 лв.
Кат. No: 328 447 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) HART HART
Цена: 4.56 € / 8.92 лв.
Кат. No: 180045910 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) AUTOMEGA AUTOMEGA
Цена: 4.69 € / 9.17 лв.
Кат. No: V40-30-1101-1 Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) VEMO VEMO
Цена: 4.85 € / 9.49 лв.
Кат. No: 180047110 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) AUTOMEGA AUTOMEGA
Цена: 4.99 € / 9.76 лв.
Кат. No: DP1110.12.0027 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) Dr!ve+ Dr!ve+
Цена: 5.03 € / 9.84 лв.
Кат. No: FAA-CD0 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) JAPANPARTS JAPANPARTS
Цена: 5.27 € / 10.31 лв.
Кат. No: ELR7106 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MECAFILTER MECAFILTER
Цена: 5.36 € / 10.48 лв.
Кат. No: M110030 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 5.67 € / 11.09 лв.
Кат. No: F500901 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 5.72 € / 11.19 лв.
Кат. No: ADZ92505 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) BLUE PRINT BLUE PRINT
Цена: 5.81 € / 11.36 лв.
Кат. No: V40-30-1100 Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) VEMO VEMO
Цена: 5.86 € / 11.46 лв.
Кат. No: 21-CD-CD0 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) ASHIKA ASHIKA
Цена: 5.93 € / 11.60 лв.
Кат. No: DFC2701 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) DACO Germany DACO Germany
Цена: 6.15 € / 12.03 лв.
Кат. No: 21CD0 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) JAPKO JAPKO
Цена: 6.23 € / 12.18 лв.
Кат. No: 698711 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) VALEO VALEO
Цена: 6.26 € / 12.24 лв.
Кат. No: PUR-PC5013 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) PURRO PURRO
Цена: 6.34 € / 12.40 лв.
Кат. No: FCA-10144 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAVO PARTS KAVO PARTS
Цена: 6.56 € / 12.83 лв.
Кат. No: 17264 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN
Цена: 6.60 € / 12.91 лв.
Кат. No: 3455-IF-PCS-MS Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MASTER-SPORT GERMANY MASTER-SPORT GERMANY
Цена: 6.79 € / 13.28 лв.
Кат. No: 1228101800 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) JP GROUP JP GROUP
Цена: 6.81 € / 13.32 лв.
Кат. No: 40F9017C-JPN Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) JPN JPN
Цена: 6.84 € / 13.38 лв.
Кат. No: M110210 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) DENCKERMANN DENCKERMANN
Цена: 6.91 € / 13.51 лв.
Кат. No: DCF031P Доставка 3-5 дни
Филтър купе (поленов филтър) DENSO DENSO
Цена: 6.92 € / 13.53 лв.
Кат. No: 17113 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) HOFFER HOFFER
Цена: 6.99 € / 13.67 лв.
Кат. No: SAK 127 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) SCT - MANNOL SCT - MANNOL
Цена: 7.07 € / 13.83 лв.
Кат. No: OP-FCF20025 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) OPTIMAL OPTIMAL
Цена: 7.07 € / 13.83 лв.
Кат. No: 338 574 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) HART HART
Цена: 7.16 € / 14.00 лв.
Кат. No: FCF-PL-014 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) NTY NTY
Цена: 7.16 € / 14.00 лв.
Кат. No: 70364 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) ASAM AUTOMOTIVE
Двигателен отсек среда, под под капака на казанчето за вода
ASAM AUTOMOTIVE
Цена: 7.22 € / 14.12 лв.
Кат. No: CF9495 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) FRAM FRAM
Цена: 7.33 € / 14.34 лв.
Кат. No: 12135387 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MTR MTR
Цена: 7.43 € / 14.53 лв.
Кат. No: S11-2012 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) SRLine SRLine
Цена: 7.46 € / 14.59 лв.
Кат. No: K 1081 В наличност
Филтър купе (поленов филтър) FILTRON FILTRON
Цена: 7.59 € / 14.84 лв.
Кат. No: 3337-IFB-PCS-MS Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MASTER-SPORT GERMANY MASTER-SPORT GERMANY
Цена: 7.73 € / 15.12 лв.
Кат. No: FCA-10143C Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) KAVO PARTS KAVO PARTS
Цена: 7.73 € / 15.12 лв.
Кат. No: S11-1012 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) SRLine SRLine
Цена: 7.76 € / 15.18 лв.
Кат. No: 6080005 Не е налично в момента
Филтър купе (поленов филтър) KAMOKA KAMOKA
Цена: 7.99 € / 15.63 лв.
Кат. No: 612 319 0005 Доставка до 2 дни
Филтър купе (поленов филтър) MEYLE MEYLE
Цена: 8.03 € / 15.71 лв.
Кат. No: DCF017P Доставка 3-5 дни
Филтър купе (поленов филтър) DENSO DENSO
Цена: 8.06 € / 15.76 лв.
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4 ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4 И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ФИЛТЪР КУПЕ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4 ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Филтър купе за OPEL COMBO: гарантирано най-добрата цена
⏩ Филтър купе OPEL COMBO: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Филтър купе за OPEL COMBO: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4 ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за OPEL COMBO Tour 1.4 в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели OPEL COMBO Tour 1.4. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4 И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за OPEL COMBO Tour 1.4 до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ФИЛТЪР КУПЕ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето OPEL COMBO Tour 1.4 и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ФИЛТЪР КУПЕ ЗА OPEL COMBO TOUR 1.4 ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за OPEL COMBO Tour 1.4, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас