Горивна помпа
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Горивна помпа

Техническа информация

CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110
CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110
Марка: CITROEN
Модел: JUMPY (U6U)
Модификация: 2.0 HDi 110
Произвежда се от: 03/2000 г.
Произвежда се до: 10/2006 г.
Конски сили: 109 к.с.
Кубици: 1997 куб.см.
вид на спирачките:дискови/ барабанни
спирачна система:хидравлично
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:RHWDW10ATED4;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:автобус
вид катализатор:с катализатор за дизел

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. CITROEN »
  3. CITROEN JUMPY »
  4. CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110 »
  5. Горивна помпа

Информация за автомобила

CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110
CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110
Марка: CITROEN
Модел: JUMPY (U6U)
Модификация: 2.0 HDi 110
Произвежда се от: 03/2000 г.
Произвежда се до: 10/2006 г.
Конски сили: 109 к.с.
Кубици: 1997 куб.см.
вид на спирачките:дискови/ барабанни
спирачна система:хидравлично
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:RHWDW10ATED4;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:автобус
вид катализатор:с катализатор за дизел

Филтрирай по следните марки

Филтри

Горивна помпа за CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110 109 коня дизел автобус от 03/2000

Кат. No: 8410032 Доставка до 2 дни
Горивна помпа KAMOKA KAMOKA
Цена: 35.14 €
Кат. No: 313011300075 В наличност
Горивна помпа MAGNETI MARELLI MAGNETI MARELLI
Цена: 59.07 €
Кат. No: 43-0064 Доставка до 2 дни
Горивна помпа MAXGEAR
в горивния резервоар
MAXGEAR
Цена: 59.46 €
Кат. No: 521 295 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HART HART
Цена: 73.09 €
Кат. No: 9 6109 1 Не е налично в момента
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) GEBE
в горивния резервоар
GEBE
Цена: 74.04 €
Кат. No: 9 6047 1 Не е налично в момента
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) GEBE
в горивния резервоар
GEBE
Цена: 78.57 €
Кат. No: 525 696 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HART HART
Цена: 81.31 €
Кат. No: 76573 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) MEAT & DORIA MEAT & DORIA
Цена: 84.14 €
Кат. No: 8400076 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) KAMOKA KAMOKA
Цена: 85.33 €
Кат. No: 7506573 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HOFFER HOFFER
Цена: 86.04 €
Кат. No: 313011313017 Доставка до 1 ден
Горивопроводен модул (горивна помпа+сонда) MAGNETI MARELLI MAGNETI MARELLI
Цена: 86.36 €
Кат. No: 76570E Доставка до 1 ден
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) MEAT & DORIA MEAT & DORIA
Цена: 86.53 €
Кат. No: V42-09-0012 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) VEMO VEMO
Цена: 88.96 €
Кат. No: 7506570E Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HOFFER HOFFER
Цена: 92.37 €
Кат. No: 775076 Не е налично в момента
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) ERA ERA
Цена: 94.68 €
Кат. No: 8TF 358 146-231 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HELLA HELLA
Цена: 100.97 €
Кат. No: 2803580213302 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) VDO/CONTINENTAL VDO/CONTINENTAL
Цена: 101.07 €
Кат. No: AF06596 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) Alfa e-Parts Alfa e-Parts
Цена: 107.71 €
Кат. No: 775076A Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) ERA ERA
Цена: 114.86 €
Кат. No: 76566 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) MEAT & DORIA MEAT & DORIA
Цена: 117.68 €
Кат. No: 7506566 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HOFFER HOFFER
Цена: 121.29 €
Кат. No: 76598 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) MEAT & DORIA MEAT & DORIA
Цена: 136.57 €
Кат. No: 7506598 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HOFFER HOFFER
Цена: 137.63 €
Кат. No: 0 986 580 217 В наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) BOSCH
в горивния резервоар
BOSCH
Цена: 141.87 €
Кат. No: 0 580 303 025 В наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) BOSCH
в горивния резервоар
BOSCH
Цена: 151.26 €
Кат. No: 7.00468.93.0 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG PIERBURG
Цена: 164.99 €
Кат. No: 7.00468.96.0 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) PIERBURG PIERBURG
Цена: 166.91 €
Кат. No: 519732029902 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен модул (горивна помпа+сонда) MAGNETI MARELLI MAGNETI MARELLI
Цена: 188.94 €
Кат. No: 76570 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) MEAT & DORIA MEAT & DORIA
Цена: 194.99 €
Кат. No: 7506570 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) HOFFER HOFFER
Цена: 195.80 €
Кат. No: 348718 Доставка 3-5 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) VALEO VALEO
Цена: 223.99 €
Кат. No: 775197 Доставка до 2 дни
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) ERA ERA
Цена: 351.98 €
Кат. No: AZMT-49-020-3612 Проверка за наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) A.Z. Meisterteile
в горивния резервоар
A.Z. Meisterteile
Кат. No: FFU2096.00 Проверка за наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) OPEN PARTS
в горивния резервоар
OPEN PARTS
Кат. No: 1382F0342 Проверка за наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) RIDEX
в горивния резервоар
RIDEX
Кат. No: SKFU-0410342 Проверка за наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) Stark
в горивния резервоар
Stark
Кат. No: 50652 Проверка за наличност
Горивна помпа OSSCA OSSCA
Кат. No: SKFU-0410004 Проверка за наличност
Горивопроводен елемент (горивна помпа+сонда) Stark
в горивния резервоар
Stark
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110 ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ГОРИВНА ПОМПА ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110 И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ГОРИВНА ПОМПА ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ГОРИВНА ПОМПА ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110 ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Горивна помпа за CITROEN JUMPY: гарантирано най-добрата цена
⏩ Горивна помпа CITROEN JUMPY: безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Горивна помпа за CITROEN JUMPY: Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110 ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110 в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ ГОРИВНА ПОМПА ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110 И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110 до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА ГОРИВНА ПОМПА ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110 и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ ГОРИВНА ПОМПА ЗА CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDI 110 ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за CITROEN JUMPY (U6U) 2.0 HDi 110, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас