Спирачна помпа
Безплатна доставка
при поръчка над 100€

Изпрати запитване ★ Запази сайта Спирачна помпа

Техническа информация

PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi
PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi
Марка: PEUGEOT
Модел: BOXER (бордова) платформа/ шаси
Модификация: 3.0 HDi
Произвежда се от: 04/2006 г.
Произвежда се до: сега г.
Конски сили: 156 к.с.
Кубици: 2999 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:F1CE0481DF30DT;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:(бордова) платформа/ шаси
вид катализатор:с катализатор за дизел

Избери марка

Избери автомобил

Изпрати запитване
  1. Авточасти»
  2. PEUGEOT »
  3. PEUGEOT BOXER »
  4. PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi »
  5. Спирачна помпа

Информация за автомобила

PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi
PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi
Марка: PEUGEOT
Модел: BOXER (бордова) платформа/ шаси
Модификация: 3.0 HDi
Произвежда се от: 04/2006 г.
Произвежда се до: сега г.
Конски сили: 156 к.с.
Кубици: 2999 куб.см.
вид задвижване:задвижване на предните колелета
код на двигателя:F1CE0481DF30DT;
Вид на двигател:дизел
вид на горивото-тип:дизел
брой на цилиндрите:4
гориво-смесителна с-ма:директно впръскване
брой клапани на цилиндър:4
конструкция на купето:(бордова) платформа/ шаси
вид катализатор:с катализатор за дизел

Филтрирай по следните марки

Филтри

Спирачна помпа за PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi 156 коня дизел (бордова) платформа/ шаси от 04/2006

Кат. No: FT81099 Доставка до 2 дни
Датчик за налягането на въздуха, регулиране на височината FAST FAST
Цена: 22.58 € / 44.16 лв.
Кат. No: 1.993.082 Доставка до 2 дни
Датчик за налягането на въздуха, регулиране на височината EPS EPS
Цена: 42.60 € / 83.32 лв.
Кат. No: 10.3082 Доставка до 2 дни
Датчик за налягането на въздуха, регулиране на височината FACET FACET
Цена: 43.52 € / 85.12 лв.
Кат. No: 723 124 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа TOPRAN TOPRAN
Цена: 68.95 € / 134.85 лв.
Кат. No: 1757 В наличност
Спирачна помпа LPR LPR
Цена: 75.79 € / 148.23 лв.
Кат. No: 1754 В наличност
Спирачна помпа LPR LPR
Цена: 81.70 € / 159.79 лв.
Кат. No: 1756 В наличност
Спирачна помпа LPR LPR
Цена: 82.01 € / 160.40 лв.
Кат. No: 05-0727 В наличност
Спирачна помпа METELLI METELLI
Цена: 85.09 € / 166.42 лв.
Кат. No: 1016 Доставка до 1 ден
Спирачна помпа LPR LPR
Цена: 85.45 € / 167.13 лв.
Кат. No: 05-0729 В наличност
Спирачна помпа METELLI METELLI
Цена: 85.89 € / 167.99 лв.
Кат. No: 05-0726 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа METELLI METELLI
Цена: 86.29 € / 168.77 лв.
Кат. No: P30072 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа SAMKO SAMKO
Цена: 104.11 € / 203.62 лв.
Кат. No: M 61 131 В наличност
Спирачна помпа BREMBO BREMBO
Цена: 106.77 € / 208.82 лв.
Кат. No: PMN205 В наличност
Спирачна помпа TRW TRW
Цена: 106.86 € / 209.00 лв.
Кат. No: 171184 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN
Цена: 109.52 € / 214.20 лв.
Кат. No: 05-0728 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа METELLI METELLI
Цена: 110.24 € / 215.61 лв.
Кат. No: P30464 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа SAMKO SAMKO
Цена: 111.04 € / 217.18 лв.
Кат. No: LM80437 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа DELPHI DELPHI
Цена: 116.40 € / 227.66 лв.
Кат. No: LM80460 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа DELPHI DELPHI
Цена: 117.81 € / 230.42 лв.
Кат. No: LM80459 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа DELPHI DELPHI
Цена: 118.45 € / 231.67 лв.
Кат. No: M 61 120 В наличност
Спирачна помпа BREMBO BREMBO
Цена: 120.65 € / 235.97 лв.
Кат. No: PMN225 Доставка 3-5 дни
Спирачна помпа TRW TRW
Цена: 121.24 € / 237.12 лв.
Кат. No: LM80454 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа DELPHI DELPHI
Цена: 122.06 € / 238.73 лв.
Кат. No: 61200 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа A.B.S. A.B.S.
Цена: 123.21 € / 240.98 лв.
Кат. No: 0 204 123 718 В наличност
Спирачна помпа BOSCH BOSCH
Цена: 128.43 € / 251.19 лв.
Кат. No: PML476 Доставка 3-5 дни
Спирачна помпа TRW TRW
Цена: 129.02 € / 252.34 лв.
Кат. No: 0 204 123 721 Не е налично в момента
Спирачна помпа BOSCH BOSCH
Цена: 138.55 € / 270.98 лв.
Кат. No: 24.4126-1702.3 Доставка 3-5 дни
Спирачна помпа ATE ATE
Цена: 140.88 € / 275.54 лв.
Кат. No: 8130 10133 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа TRISCAN TRISCAN
Цена: 143.00 € / 279.68 лв.
Кат. No: 0 204 123 719 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа BOSCH BOSCH
Цена: 145.36 € / 284.30 лв.
Кат. No: PML477 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа TRW TRW
Цена: 147.08 € / 287.66 лв.
Кат. No: 400482 Доставка 3-5 дни
Спирачна помпа VALEO VALEO
Цена: 147.10 € / 287.70 лв.
Кат. No: 8130 10124 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа TRISCAN TRISCAN
Цена: 148.19 € / 289.83 лв.
Кат. No: 61199 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа A.B.S. A.B.S.
Цена: 150.72 € / 294.78 лв.
Кат. No: 8130 10123 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа TRISCAN TRISCAN
Цена: 152.51 € / 298.28 лв.
Кат. No: 24.4125-1701.3 Доставка 3-5 дни
Спирачна помпа ATE ATE
Цена: 164.16 € / 321.07 лв.
Кат. No: 0 204 123 720 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа BOSCH BOSCH
Цена: 166.32 € / 325.29 лв.
Кат. No: 61246 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа A.B.S. A.B.S.
Цена: 170.46 € / 333.39 лв.
Кат. No: 24.4126-1701.3 Доставка 3-5 дни
Спирачна помпа ATE ATE
Цена: 174.46 € / 341.21 лв.
Кат. No: M 61 133 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа BREMBO BREMBO
Цена: 176.64 € / 345.48 лв.
Кат. No: 24.4125-1702.3 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа ATE ATE
Цена: 198.48 € / 388.19 лв.
Кат. No: FHM1503 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа FERODO FERODO
Цена: 205.27 € / 401.47 лв.
Кат. No: 24.4125-1717.3 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа ATE ATE
Цена: 247.85 € / 484.75 лв.
Кат. No: 24.4126-1704.3 Доставка до 2 дни
Спирачна помпа ATE ATE
Цена: 447.93 € / 876.07 лв.
Кат. No: 5481FB0005407 Проверка за наличност
Спирачна помпа Frankberg Frankberg
Кат. No: BBM4831 Проверка за наличност
Спирачна помпа BORG & BECK BORG & BECK
Кат. No: 33 10 0753 Проверка за наличност
Спирачна помпа SWAG SWAG
Кат. No: 202-726 Проверка за наличност
Спирачна помпа CIFAM CIFAM
  1. 1. КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓
  2. 2. КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ СПИРАЧНА ПОМПА ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓
  3. 3. МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА СПИРАЧНА ПОМПА ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI❓
  4. 4. МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ СПИРАЧНА ПОМПА ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓
⭐ Спирачна помпа за PEUGEOT BOXER : гарантирано най-добрата цена
⏩ Спирачна помпа PEUGEOT BOXER : безплатна доставка над 100 €
☎️ Kонсултация: със сервизен специалист
⏩ Бърза доставка: до 24 часа
⏩ Връщане: до 14 дни
⏩ Нови резервни части Гаранция от 1 до 2 години
☎️ Поръчка: 0889 68 63 60 или онлайн
⭐ Доставчик: www.autoprofi.bg
⏩ Спирачна помпа за PEUGEOT BOXER : Оригинални и алтернативни части

✅ КАКВИ АВТОЧАСТИ ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI ПРЕДЛАГАТЕ И ИМАТ ЛИ ГАРАНЦИЯ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Autoprofi.bg е онлайн магазин за авточасти за PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi в София за нови, оригинални и алтернативни авточасти, моторни масла и акумулатори за всички модели PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi. Всички авточасти са от утвърдени доставчици в страната и чужбина и са с включена в цената гаранция между 1 и 2 години за различните категории продукти.

✅ КОЛКО БЪРЗО МОГА ДА ПОРЪЧАМ СПИРАЧНА ПОМПА ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI И КОГА ЩЕ ПОЛУЧА ПРАТКАТА❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Може да направите бърза поръчка /без регистрация/, нужно е само да напишете телефон за контакт под продукта, който разглеждате и да натиснете бутона „Поръчай“. Наличните продукти може да се вземат от магазина в София, в деня на поръчката. За поръчки чрез куриер доставкaта е до 24 часа, за стоки от чужбина до 4 дни, а за оригинални авточасти за PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi до 10дни. За поръчки над 100 € доставката е безплатна, а за поръчки под 100 € и тегло на пратката до 6 кг. е 7,30 € Плащането се извършва на място в брой, чрез куриер с наложен платеж или чрез банков трансфер.

✅ МОГА ЛИ ДА ПОЛУЧА ПОМОЩ ПРИ ИЗБОРА НА СПИРАЧНА ПОМПА ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Винаги може да разчитате на нас за консултация със служител от отдел продажби за избор на марка и продукт или сервизен специалист за технически детайли при монтаж. Нужно е само да предоставите номер на рамата - VIN, за да проверим точната част за вашето PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi и нашият екип от професионалисти ще препоръча най-доброто решение за вашия продуктов или технически казус.

✅ МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ВЪРНЕ ИЛИ ЗАМЕНИ СПИРАЧНА ПОМПА ЗА PEUGEOT BOXER (БОРДОВА) ПЛАТФОРМА/ ШАСИ 3.0 HDI ПРИ НЕСЪОТВЕТСТВИЕ❓

⭐ AutoProfi.BG ☎️ 0889 68 63 60
Да може, ако има несъответствие между поръчаните от вас продукти, в рамките на 14 дни от датата на закупуване, можете да върнете или замените неизползваната стока заедно с касовата бележка, ако е в оригиналната опаковка. *Не важи за оригинални авточасти за PEUGEOT BOXER (бордова) платформа/ шаси 3.0 HDi, с поръчка от чужбина.
Професионализъм
Екип с над 15г опит
Коректност
14 дни срок за връщане
Бързина
Безплатна доставка до 24 часа за поръчки над 100 €
Удобство
Лесен достъп до магазина и огромен паркинг
Ценово предимство
Ниски цени, отстъпки и промоции с награди
Диверсификация
Части за леки, лекотоварни и тежкотоварни автомобили
Логистика
Над 10 складови бази с над 2 млн артикула
Гъвкавост
Умение за справяне с всякакви ситуации
Комуникация
Три мобилни линии с Viber и чат
Професионален софтуер
Оригинални програми за всички автомобили

Здравейте,
изберете как да се свържете с нас